Cennik
Home > Cennik
Cennik. Domki w Tumianach z własną linią brzegową.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o sprawdzenie w kalendarzu na stronie w zakładce REZERWACJE czy interesujący Państwa termin jest wolny (rezerwacja oraz sprawdzenie terminów należy robić oddzielnie dla każdego domku).

Jeżeli termin jest dostępny prosimy wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy, w której należy podać termin pobytu oraz dane do faktury VAT, która może być na osobę prywatną lub na firmę. W odpowiedzi na Państwa wiadomość wyślemy mailem fakturę PROFORMA na zadatek, który stanowi 30% wartości całego wynajmu. Rezerwacja następuje dopiero po opłaceniu przez Państwa zadatku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie wystawiana jest faktura VAT na wspomniany zadatek i wysyłana Państwu mailem. Najpóźniej trzydzieści dni przed Państwa przyjazdem (można to zrobić również wcześniej) należy wpłacić przelewem na ten sam numer konta pozostałą kwotę, czyli 70% wartości całego wynajmu. Po zaksięgowaniu drugiej wpłaty na naszym koncie wystawiana jest zbiorcza faktura VAT na 100% wartości całego wynajmu, która w oryginale będzie dostarczona Państwu w dniu przyjazdu. Wynajem z naszej strony oraz faktyczne zawarcie z Państwem umowy wynajmu następuje tylko po spełnieniu przez Państwa powyższych warunków a w szczególności po dokonaniu pełnej wpłaty co najmniej 30 dni przed Państwa przyjazdem.

Z powodu zdarzających się alergii naszych Gości a także z racji ciszy i spokoju na terenie całego ośrodka obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ przyjazdu z jakimikolwiek zwierzętami. W przypadku przyjazdu z jakimkolwiek zwierzęciem zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania lub wykwaterowanie całego domu, którego Gość złamał zakaz posiadania zwierząt bez zwrotów kosztów wynajmu.

Kaucja wynosi 500 zł za jeden wynajęty domek oraz jest płatna gotówką w dniu przyjazdu. Kaucja jest zabezpieczeniem na wypadek ewentualnych zniszczeń, jeżeli jest wszystko w porządku jest ona zwracana w całości – jeszcze nie zdarzyło się nam zatrzymać kaucji żadnemu klientowi.
Oprócz kosztów wynajmu oraz kaucji nie ma żadnych dodatkowych opłat, czyli wszystkie media takie jak woda, prąd czy ogrzewanie są w cenie wynajmu – nie ponoszą, więc Państwo żadnych dodatkowych kosztów.
Dodatkowo do dyspozycji wszystkich Gości trzech domków do bezpłatnego korzystania w ośrodku znajdują się: 4 kajaki, 2 łódki oraz 1 rower wodny.

Poniżej znajdują się dwie tabelki, w których podane są cena wynajmu jednego domku za dobę w zależności od długości oraz sezonu Państwa pobytu.

CenaWysoki sezon od 1 maja do 31 sierpnia
450zł bruttoza jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób na okres 13 dobowy lub dłuższy
500zł bruttoza jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób na okres w dobach od 7 do 12
550zł bruttoza jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób na okres w dobach od 4 do 6
dopłata 80zł bruttodopłata za jedną dobę za każdą dodatkową osobę mającą powyżej 7 lat (dokwaterowanie możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu)
dopłata 80zł bruttodopłata za jedną dobę za wypożyczenie silnika elektrycznego do łódki (możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu)
dopłata 80zł bruttodopłata za jedną dobę za wypożyczenie akumulatora do silnika elektrycznego (możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu)
CenaNiski sezon od 1 września do 30 kwietnia
350zł bruttoza jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób na okres 13 dobowy lub dłuższy
400zł bruttoza jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób na okres w dobach od 7 do 12
450zł bruttoza jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób na okres w dobach od 4 do 6
dopłata 60zł bruttodopłata za jedną dobę za każdą dodatkową osobę mającą powyżej 7 lat (dokwaterowanie możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu)
dopłata 60zł bruttodopłata za jedną dobę za wypożyczenie silnika elektrycznego do łódki (możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu)
dopłata 60zł bruttodopłata za jedną dobę za wypożyczenie akumulatora do silnika elektrycznego (możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu)