Cennik
Home > Cennik
Cennik. Domki w Tumianach z własną linią brzegową.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o sprawdzenie w kalendarzu na stronie czy interesujący Państwa termin jest wolny.

Jeżeli termin jest dostępny prosimy wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy, w której należy podać termin pobytu oraz dane do faktury VAT, która może być na osobę prywatną lub na firmę. W odpowiedzi na Państwa wiadomość wyślemy mailem fakturę PROFORMA na zadatek, który stanowi 30% wartości całego wynajmu. Rezerwacja następuje dopiero po opłaceniu przez Państwa zadatku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie wystawiana jest faktura VAT na wspomniany zadatek i wysyłana Państwu mailem. Najpóźniej trzydzieści dni przed Państwa przyjazdem (można to zrobić również wcześniej) należy wpłacić przelewem na ten sam numer konta pozostałą kwotę, czyli 70% wartości całego wynajmu. Po zaksięgowaniu drugiej wpłaty na naszym koncie wystawiana jest zbiorcza faktura VAT na 100% wartości całego wynajmu, która w oryginale będzie dostarczona Państwu w dniu przyjazdu. Wynajem z naszej strony oraz faktyczne zawarcie z Państwem umowy wynajmu następuje tylko po spełnieniu przez Państwa powyższych warunków a w szczególności po dokonaniu pełnej wpłaty co najmniej 30 dni przed Państwa przyjazdem.

Kaucja wynosi 500 zł za jeden wynajęty domek oraz jest płatna gotówką w dniu przyjazdu. Kaucja jest zabezpieczeniem na wypadek ewentualnych zniszczeń, jeżeli jest wszystko w porządku jest ona zwracana w całości – jeszcze nie zdarzyło się nam zatrzymać kaucji żadnemu klientowi.
Oprócz kosztów wynajmu oraz kaucji nie ma żadnych dodatkowych opłat, czyli wszystkie media takie jak woda, prąd czy ogrzewanie są w cenie wynajmu – nie ponoszą, więc Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Poniżej znajduje się tabelka, w której podana jest cena wynajmu jednego domku za dobę w zależności od długości Państwa pobytu.

Cena wynajmu jednego domu za dobęOpis
250zł bruttoprzy pobycie 14-dniowym lub dłuższym
300zł bruttoprzy pobycie minimum 7-dniowym
350zł bruttoprzy pobycie poniżej 7-dni